ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تانک جوهر اپسون مدل های P50 -1500 - 1430 - 1410 - T50 پرینتر Epson بدون جوهر Continuse Ink Dye System For Epson P50 -1500 - 1430 - 1410 - T50

رنگبندی:
معرفی محصول

تانک جوهر در واقع مخزنی است برای تامین رنگ مورد نیاز پرینترهای جوهر افشان که در هنگام چاپ روی کاغذ استفاده می شود. چاپ توسط پرینترهای جوهر افشان به وسیله پاشیدن قطرات ریز جوهر روی کاغذ از طریق منافذ بسیار ریزی انجام می شود. همانند پرینتر های لیزری نیز این پرینترها دارای چهار رنگ اصلی برای چاپ هستند که آنها را می شناسیم: آبی (Cyan)، قرمز (Magenta)، زرد (Yellow)، مشکی (Black)  که هر کدام از کارتریج ها دارای چیپست مخصوص خود هستند که میزان چاپ و جوهر درون کارتریج را می شمارند و به دستگاه پرینتر انتقال می دهند. البته بعضی از پرینتر های جوهر افشان دارای تعداد رنگ بیشتری هستند بطور مثال کارتریج آنها جمعاً به شش عدد می رسد که دارای دو رنگ آبی روشن (light Cyan), قرمز روشن (Light Magenta)  هستند.

 • مشخصات فنی
 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات کلی
  کاهش هزینه چاپ
  95 درصد کاهش هزینه
  قابلیت استفاده از جوهر
  DYE، SUBLIMATION
  ظرفیت جوهر
  هر رنگ 80 سی سی
  شماره کارتریج فابریک
  811-16 821-26 801-6 791-96
  برند
  بایتک (Bitech)
 • تانک جوهر در واقع مخزنی است برای تامین رنگ مورد نیاز پرینترهای جوهر افشان که در هنگام چاپ روی کاغذ استفاده می شود. چاپ توسط پرینترهای جوهر افشان به وسیله پاشیدن قطرات ریز جوهر روی کاغذ از طریق منافذ بسیار ریزی انجام می شود. همانند پرینتر های لیزری نیز این پرینترها دارای چهار رنگ اصلی برای چاپ هستند که آنها را می شناسیم: آبی (Cyan)، قرمز (Magenta)، زرد (Yellow)، مشکی (Black)  که هر کدام از کارتریج ها دارای چیپست مخصوص خود هستند که میزان چاپ و جوهر درون کارتریج را می شمارند و به دستگاه پرینتر انتقال می دهند. البته بعضی از پرینتر های جوهر افشان دارای تعداد رنگ بیشتری هستند بطور مثال کارتریج آنها جمعاً به شش عدد می رسد که دارای دو رنگ آبی روشن (light Cyan), قرمز روشن (Light Magenta)  هستند.

   

   

   

  دستگاه سازگار این مخزن   Epson 1500W - 1410 - 1430 - P50 -T50

  این مخزن بدون جوهر است. و در صورت نیاز به جوهر به صورت سفارش جداگانه انجام می گیرد.

  این نوع تانک قابل استفاده در پرینتر های اپسون مدل Epson 1500W - 1410 - 1430 - P50 -T50 می باشد.

 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه